Skærm Samsung LS24D302GAUXEN Full HD 24"
EAN:  8806095803067
Lagerstatus
Indlæser...
Leveringstid
Indlæser...
Beskrivelse Hvis du er vild med IT og elektronik og kan lide at være opdateret med teknologi uden at gå glip af noget, så køb Skærm Samsung LS24D302GAUXEN Full HD 24" til en uovertruffen pris.
  • Type: Skærm
  • Stiktype: EU-Stik
  • Plug-in-produkt: Ja
  • Kompatibel: VESA
  • Farve: Sort
  • Karakteristika:
    • Justerbar hældning
    • flad skærm
  • Forbindelser:
    • HDMI
    • VGA
    • HDMI 1.4
  • Billedformat: 16:9
  • Opløsning: Full HD
  • Energiklassificering: E
  • Kontrastforhold: 1000:1
  • Frekvens: 100 Hz
  • Skærm: 24"
  • Shine: 250 ANSI
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Teknologi:
    • IPS
    • LCD
    • Flicker free
  • Volt: 100 - 240 V