Du har ingen varer i kurven
Levering 365 dage om året! Produkter med en forventet levering på 1-2 dage kan sendes alle ugens dage til en DAO pakkeshop.* Læs mere om levering
MikroTik SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nm

MikroTik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm

kr. 307,50
På fjernlager! på fjernlager!
Forventet lev. 2-4 hverdage Denne vare er på lager ved vores leverandør, forbehold for mellemsalg ift sidste lager tjek d. 18-08-2019
Beskrivelse

Udvalgte Detaljer

ProducentMikroTik
ModelnummerMKT-10166
VarenummerMKT-10166-0MKT-10166

Beskrivelse af MikroTik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm

Mikrotik S-31DLC20D SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm

Teknisk Info for MikroTik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm

FarveSilver

Spørgsmål vedr. MikroTik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm?

Skriv til os på kundeservice@skiftselv.dk

Bemærk! Der er først indgået en bindende aftale, når vi har bekræftet din bestilling.
Vi bruger cookies til at forbedre oplevelsen og funktionaliteten af vores side, ved at fortsætte på denne side acceptere du vores brug af cookies. Læs mere eller Luk denne besked