DKK
Du har ingen varer i kurven
UDSALG - Se alle de gode tilbud i vores OUTLET Klik Her ...De hurtigste får det bedste
MikroTik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm

MikroTik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm

DKK 216,50
På fjernlager! på fjernlager!
Forventet lev. 2-4 hverdage Denne vare er på lager ved vores leverandør, forbehold for mellemsalg ift sidste lager tjek d. 23-09-2020
Beskrivelse

Udvalgte Detaljer

ProducentMikroTik
ModelnummerMKT-10170
EAN0MKT-10170

Beskrivelse af MikroTik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm

MikroTik S-85DLC05D Dual LC SFP module, 550m, 1.25G, DDM, silver


S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM


• SFP module
• 850nm wavelength
• Up to 550m range
• Dual LC UPC connector
• Speeds up to 1.25 Gbps

Teknisk Info for MikroTik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm

FarveSilver

Spørgsmål vedr. MikroTik SFP dual fiber 1.25G MM 550m 850nm?

Skriv til os på kundeservice@skiftselv.dk

Bemærk! Der er først indgået en bindende aftale, når vi har bekræftet din bestilling.
Vi bruger cookies til at forbedre oplevelsen og funktionaliteten af vores side, ved at fortsætte på denne side acceptere du vores brug af cookies. Læs mere eller Luk denne besked