DKK
Du har ingen varer i kurven
😷 Mundbind på lager! Se vores udvalg klik her 😷

Moduler til Netværksmodtagere

    Pris
    Mærker
    Færdig / Skjul Filtre
    Filtrer / Gør valget let!
    Side 1 af 3
    Sortering
    Pr. side
    Dell 407-10439 modul til netværksmodtager Kobber 1250 Mbit/s SFP
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Dell
    Modelnummer 407-10439
    Varenummer G943796
    EAN 5742220536949
    1.652,50
    Inkl. gratis levering
    Dell 407-10934 modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Dell
    Modelnummer 407-10934
    Varenummer G943799
    EAN 3540260134673
    2.282,50
    Inkl. gratis levering
    Dell 407-BBOJ modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Dell
    Modelnummer 407-BBOJ
    Varenummer G943804
    EAN 5397063838219
    3.025,95
    Inkl. gratis levering
    Dell 407-BBOR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s mini-GBIC/SFP 850 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Dell
    Modelnummer 407-BBOR
    Varenummer G910794
    EAN 5397063819492
    1.208,-
    Inkl. gratis levering
    Dell 407-BBOU modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Dell
    Modelnummer 407-BBOU
    Varenummer F543896
    EAN 5712505327463
    1.119,50
    Inkl. gratis levering
    Dell SFP LC MM modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 850 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Dell
    Modelnummer 407-10933
    Varenummer G943798
    EAN 3540260132846
    1.272,50
    Inkl. gratis levering
    Delock 10GBase-LR modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Delock
    Modelnummer 86171
    Varenummer H424320
    EAN 4043619861712
    521,50
    Inkl. gratis levering
    Delock 86199 modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Delock
    Modelnummer 86199
    Varenummer H424332
    EAN 4043619861996
    Delock 86206 modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s SFP
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Delock
    Modelnummer 86206
    Varenummer H424337
    EAN 4043619862061
    Delock SFP 1000Base-LX SM 1310nm DDM modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Delock
    Modelnummer 86189
    Varenummer H424329
    EAN 4043619861897
    Delock SFP 1000Base-LX SM 1310nm modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Delock
    Modelnummer 86187
    Varenummer H424327
    EAN 4043619861873
    Delock SFP 1000Base-SX MM 850nm DDM modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Delock
    Modelnummer 86188
    Varenummer H424328
    EAN 4043619861880
    Delock SFP 1000Base-SX MM 850nm modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Delock
    Modelnummer 86186
    Varenummer H424326
    EAN 4043619861866
    D-Link DEM-410T modul til netværksmodtager Kobber 10000 Mbit/s SFP+
    På fjernlager!På fjernlager
    Levering ca. 8-12 hverdage Denne vare er på lager ved vores leverandør, forbehold for mellemsalg ift sidste lager tjek d. 30-09-2020
    Producent D-Link
    Modelnummer DEM-410T
    Varenummer 90784652
    EAN 0790069442353
    3.349,95
    Inkl. gratis levering
    D-Link DEM-431XT modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent D-Link
    Modelnummer DEM-431XT
    Varenummer D218003
    EAN 0790069353130
    2.852,-
    Inkl. gratis levering
    D-Link DEM-432XT modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent D-Link
    Modelnummer DEM-432XT
    Varenummer D218004
    EAN 0790069361814
    5.252,50
    Inkl. gratis levering
    D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver modul til netværksmodtager 100 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent D-Link
    Modelnummer DEM-211
    Varenummer D214476
    EAN 0790069298127
    1.277,50
    Inkl. gratis levering
    Fujitsu 1000BASE-LX SFP modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Fujitsu
    Modelnummer S26361-F5263-L103
    Varenummer F411849
    EAN 4053026419130
    5.709,50
    Inkl. gratis levering
    Fujitsu 1000BASE-SX SFP modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Fujitsu
    Modelnummer S26361-F5263-L102
    Varenummer F411848
    EAN 4053026419123
    2.799,-
    Inkl. gratis levering
    Fujitsu 1000BASE-T SFP modul til netværksmodtager Kobber 1000 Mbit/s
    Forventet levering: 3-6 hverdage Dette produkt hjemtages fra vores leverandør, forbehold for restordre og leveringsproblemer
    Producent Fujitsu
    Modelnummer S26361-F3873-L401
    Varenummer F411843
    EAN 4053026407137
    2.189,95
    Inkl. gratis levering
    Fandt du ikke den vare du søgte? Klik her og få et uforpligtende tilbud!
    Bemærk! Der er først indgået en bindende aftale, når vi har bekræftet din bestilling.
    Vi bruger cookies til at forbedre oplevelsen og funktionaliteten af vores side, ved at fortsætte på denne side acceptere du vores brug af cookies. Læs mere eller Luk denne besked